• Неодамнешно
  • -18 %
MEXI Мини Преносни Електрични Патуваат Пареа Железо За Облека Сува НИ Приклучок

MEXI Мини Преносни Електрични Патуваат Пареа Железо За Облека Сува НИ Приклучок

DEN 433.00
DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна


MEXI Мини Преносни Електрични Патуваат Пареа Железо За Облека Сува НИ Приклучок
Карактеристики : Долниот врвот температура на 145 степени, направи облека во процесот на пеглање загрева рамномерно, пеглање ефект е подобро да се Избегне директен контакт со облека, ефикасна заштита на облека, поудобно пеглање Автоматско постојана температура, работа под температурата на 145 степени, прилагодлив точност може да биде соодветно да се прилагоди на температурата според различни ткаенини Хоризонтална/вертикална два вида на железо Напојување и електрични железо телото употреба поделба дизајн, се уште може да се користи 5-10 минути по разделувањето Посебни електростатско прашина леќа лице обработка, светла трајни, деформација не избледуваат, отпорни на вода и масло отпор Мал волумен, деколте без ракави мртов агол, да се носат, лесно да се носат Екстра лесен и пренослив, Патната Steamer е совршен за отстранување на брчките од вашата облека кога патувате на работа или одмор, лесно се Вклопува во вашиот куфер или облека торба Ова Патување Steamer е совршен придружник ако сте во движење Работи на кошули, панталони, здолништа и одговара Пакетот Вклучува : 1 x Мини Патуваат Електрични Железо 1 x НИ Приклучок Адаптер

Клучни карактеристики

Gear Избор:
Три Брзини
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Пеглање Време (мин):
10
Мини Тип:
Мини
Функција:
Вертикална Пареа
Бренд Име:
MEXI
Континуирана Пареа (g / min):
10
Кабелот Должина (m):
120cm
Се загрее Време (мин):
1
Стил:
Жица Од Железо
сертификација:
CB
Тип:
патување железо
Број На Модел На:
4XFB0213
Soleplates Материјал:
Dustproof огледало површина
Материјал:
ABS, Dustproof огледало површина
Моќност (W):
Режим на 35W, Операција 100W
Напон (V):
220v/110v
C:
Зелена+Бела боја (Како на сликата прикажани)
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Номинална Фреквенција:
60Hz
Количина:
1set
Акции статус:
во парк

Слични производи во категоријата