• Неодамнешно
  • -26 %
Нови 1Pc Волфрам Карбид Машина за Полнење Стоматолошки Убавина Burs Вежба Полирач Педикир Маникир

Нови 1Pc Волфрам Карбид Машина за Полнење Стоматолошки Убавина Burs Вежба Полирач Педикир Маникир

DEN 112.00
DEN 151.20

Количината на стоката
Това е достапна


Нови 1 Pc Волфрам Карбид Машина за Полнење Стоматолошки Убавина Burs Вежба Полирач Педикир Маникир
Опис : 1. Антибактериски 2. Не затнување 3. Отпор на киселина, алкално и топлина 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на e-датотеки кои се Користат за третман на е тешко да се постигне места помеѓу и под прсти, полирање на кожата околу ноктите и отстранување на calluses и cutaneous брадавици на прсти Да се sterilized во течност за дезинфекција пред повторна употреба Најдобар начин да се исчисти епителни остатоци од воена вежба битови е со ултразвук sterilizer Забелешка : 1. Проверете помине битови пред употреба 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила 3. За професионална употреба само 4. Не го користете, ако тоа е падна 5. Да се чува вон дофат на деца 6. Disinfect помине битови по употребата Спецификации : Тип : Ноктите Старечки Алатка Материјал : Волфрам челик+Пластична Боја : Сребро+Црвено Вежба Големина : Прибл. 4.5x0.3cm Кутија Големина : 7x1cm Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење
Пакетот вклучува : 1 x Помине Малку Вежба

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
Ноктите Старечки Алатка 3T01276
Големина:
Drill Size
Бренд Име:
Kemei
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Приклучоци Тип:
no

Слични производи во категоријата