• Неодамнешно
  • -15 %
CXG 936d 60W Прилагодлива температура Електрични Лемење станица Електрични лемење железо Внатрешни греење 900M совет Универзална

CXG 936d 60W Прилагодлива температура Електрични Лемење станица Електрични лемење железо Внатрешни греење 900M совет Универзална

DEN 1172.00
DEN 1379.04

Количината на стоката
Това е достапна

Стандарден Пакет : 1pcs * Лемење Со Железо за Полнење На: 1pcs * Лемење Железо 5pcs*лемење совет Со Комплет Б : 1pcs * Лемење Железо 5pcs*лемење совет 2 парчиња*пинцети 1pcs* лемење на жица Со Комплет C : 1pcs * Лемење Железо 5pcs*лемење совет 2 парчиња*пинцети 1pcs* лемење на жица 1pcs*лемење колофон 1pcs*четка 1pcs*лемење морон 1pcs*лемење флукс

Клучни карактеристики

моќност:
60W
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Излезна Моќност:
60W
Текст Voltagle:
110V/220V
Димензии:
како опис
Број На Модел На:
936d
Температурата Стабилност:
1 целзиусови степени
Бренд Име:
CXG
Излезна Температура:
80'C~450'C

Слични производи во категоријата