• Неодамнешно
  • -5 %
Висок квалитет 4core Замена 220V-240V Греење на Елемент Керамички Грејач A1148 за 950 850 850A+ топол воздух пиштол

Висок квалитет 4core Замена 220V-240V Греење на Елемент Керамички Грејач A1148 за 950 850 850A+ топол воздух пиштол

DEN 364.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Излезна Моќност:
60W
Текст Voltagle:
24v
Бренд Име:
SZBFT
Излезна Температура:
NA
Температурата Стабилност:
NA
Димензии:
A1148
Број На Модел На:
A1148

Слични производи во категоријата