• Неодамнешно
  • -30 %
1 Пар Cuttable Зима се Подигне Табани USB Загрева Нога Потоплите Мека Чевли Влошки Перници Удобно Чевли Додатоци Било Сечење

1 Пар Cuttable Зима се Подигне Табани USB Загрева Нога Потоплите Мека Чевли Влошки Перници Удобно Чевли Додатоци Било Сечење

DEN 239.00
DEN 341.76

Количината на стоката
Това е достапна


1 Пар Cuttable Зима се Подигне Табани USB Загрева Нога Потоплите Мека Чевли Влошки Перници Удобно Чевли Додатоци Било Сечење
Карактеристики : Cuttable, можете да направите тоа на најдобар големина за вас. Супер мек материјал, исклучително топло за ладење дена. Греење е погодно со USB интерфејс. Исклучителна обработка обезбедува меко и удобно чувство на допир. Водоотпорен дизајн за висок степен на безбедност функција. Опис : Деликатна шиење овозможува долг животен век. Убаво додатоци за одржување на топло во Зима. Полна боја изглед, dirtproof и dustproof. Карактеристики : Материјал : волна почувствува Боја : светло кафеава Тип : за мажи, за жени
Пакет се Вклучени : 2 x Чевли Insole 1 x USB Кабел

Клучни карактеристики

Примена:
Број на Брзина Settings:
Никој
Бренд Име:
ICOCO
Инсталација:
Преносни
Област Загрева:
Број На Модел На:
1 Пар USB Електричен Погон Грејач
моќност:
Употреба:
Нога
сертификација:
Никој
Функција:
Нога Потоплите Чевли Влошки
греење на елемент:
волна почувствува
Електричен Грејач Тип:
Нога Потоплите Чевли Влошки
Инсталација:
За Shose
Објектот:
Карбонски Влакна Се Подигне Нога Потоплите Зимски Чевли Влошки
Материјал:
волна почувствува
Функција:
Cuttable Зима се Подигне Табани USB Загрева Нога Потоплите Зимски Чевли Подлога
за жените:
36-41 Големина
За Човекот:
39-44 Siz

Слични производи во категоријата