• Неодамнешно
  • -5 %
220V 3.2 L Мултифункционален Електрични Длабоко Fryer Масло Слободни без чад Електрични Воздух Fryer француски Помфрит Машина ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА/САД Приклучок

220V 3.2 L Мултифункционален Електрични Длабоко Fryer Масло Слободни без чад Електрични Воздух Fryer француски Помфрит Машина

DEN 7068.00
DEN 7440.00

Количината на стоката
Това е достапна

Производ параметри : Напојување : 220 V Моќ : 1400 W Производ големина : 320*280*320mm Домаќин материјал : ПП Внатрешниот ѕид материјал : nonstick премачкување Капацитет : 3.2 L предности на производите : 1. циркулацијата на воздух, наместо на нафта за греење, нема пржени пржени повеќе здрави 2. дното вител топлински проток технологија, брзо греење, повеќе униформа на топлина 3. Дизајн на не стап пан слој 4. силна топлина дисипација систем, заштита на машина и продолжување на работниот век

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Функција:
Не-Стап Готвење Површина,Прилагодлив Термостат За Контрола,Кој Се Одвојува Масло Сад,Се Прегрее Заштита
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
SB-004
сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Обликот:
Круг
Контролирање На Режимот:
Рачна Контрола / Механичар Тајмер
Стил:
Воздухот Fryer
Не-Стап Материјал:
Тефлон
Моќност (W):
1400W
Материјал:
PP
сертификација:
3C
Масло Капацитет:
3.2 L

Слични производи во категоријата