• Неодамнешно
  • -50 %
Електрични Длабоко Fryers На fryer е квадратни fryer. Мала со постојана температура и француски помфрит.

Електрични Длабоко Fryers На fryer е квадратни fryer. Мала со постојана температура и француски помфрит.

DEN 6672.00
DEN 13344.00

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Контролирање На Режимот:
Рачна Контрола / Механичар Тајмер
Обликот:
Плоштад
Стил:
Заеднички Fryer
Број На Модел На:
tangwu
сертификација:
EMC
Функција:
Не-Стап Готвење Површината,Се Прегрее Заштита,Со Индикатор За Светло
Моќност (W):
120/140/1800/2000W
Не-Стап Материјал:
Не се држиме до штип.
Материјал:
нерѓосувачки челик домување
кодот на производот:
Т ANGWUA
JR:
208/99/158/178/208

Слични производи во категоријата