• Неодамнешно
Рачно Мелење Милер Пченкарно Брашно Мелница Машина За Кафе Грав Мелница Од Не ' Рѓосувачки Челик

Рачно Мелење Милер Пченкарно Брашно Мелница Машина За Кафе Грав Мелница Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1559.04

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно Мелење Милер Пченкарно Брашно Мелница Машина За Кафе Грав Мелница Од Не ' Рѓосувачки Челик
Карактеристики : Трајни производи за Храна-одделение од нерѓосувачки челик со нагласи, Не Леано Железо, Без Алуминиум(Леано Железо и Алуминиум се лоши за здравјето). Водата се Мијат достапни, лесно да се чисти, Рачно работење со Рака Чудак, лесен за употреба. Прилагодливи орев еластична стегање на степенот за различен степен на мелење дебелина од не ' Рѓосувачки Челик Мелење Милер може да се користи за мелење на Различни Житарици, Свежо Сварено Кафе & Чаеви, Ориз, Брашно Орев кикирики чили соја пченица,пченка,кафе грав,коко,црн пипер,ориз,и така натаму. На Мелење Милер површината се потенцира нерѓосувачки челик,абразивни диск е полн не ' рѓосувачки челик,со голема работна ефикасност и издржливи. Спецификација детали : Тежина : 1.2 кг Пакување големина : 26*8*14cm упатство за употреба : 1. Чистење на машината и фиксно. 2. Нут еластична е соодветно, ќе остане мелење. Точниот износ во објекти. Понекогаш треба да мелење два пати. За прв пат, Орев unscrewing точка, по втор пат Орев затегнување. Предмети повеќе, фино брусење.

Клучни карактеристики

Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Брус Брусилки (Конусна)
Број На Модел На:
GM
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
упатство
Моќност (W):
0w
Тип:
прирачник тип
Напон (V):
0V
Нерѓосувачки Челик:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Слични производи во категоријата