• Неодамнешно
Висок квалитет на mens мода argyle intarsia џемпер вест машки секојдневен v деколте, контрастни бои plaid шема волна вест

Висок квалитет на mens мода argyle intarsia џемпер вест машки секојдневен v деколте, контрастни бои plaid шема волна вест

DEN 861.60

Количината на стоката
Това е достапна


Големина/ Висина(CM)/ Тежина(KG) :
S 165 CM 50-60
М 170 CM 60-65
L 175 CM 70-75
XL 180 CM 80-85
XXL 185 CM 90-100
Прочитајте Aisan големина како што е подолу, а потоа изберете правилната големина (1-3 СМ грешка)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
NISIHU
Број На Модел На:
NBJ-C6
Тип На Објект:
Вест, Без Ракави
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Волна
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Argyle
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата