• Неодамнешно
  • -6 %
Голема Големина 4XL 3XL Мажите Вест Чисто Машки Waistcoat Со Многу Џебови Мулти-Функција Војска Зелена Лето Мрежа Вест A3227

Голема Големина 4XL 3XL Мажите Вест Чисто Машки Waistcoat Со Многу Џебови Мулти-Функција Војска Зелена Лето Мрежа Вест A3227

DEN 1183.00
DEN 1258.56

Количината на стоката
Това е достапна


-За НАС купувачите повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Големината може да има 2~3cm се разликува поради прирачник за мерење. Сите елементи мора да се врати во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
БОЈА НА ЕКРАНОТ
ДЕТАЛИ ШОУ
Answer : ___________________________ Note : Драг пријател,ние ќе ја испрати преку Кина Пост Обичните Мали плус за вас, ако вашата цел цена под $6,кои не можат да ги пратите по левата Кина,и ако вашата нарачка над $6 или paied превозот цена,ние ќе ги испрати преку Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail. Epacket обично трае 7-20 работни дена (не вклучува одмор и викенд). ( Единица : CM ) 3 . Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите. Кина Пост Воздух Mail
Област
Време на испорака
Азија
Северна Америка
5-40 работни дена
Запад Евра
Средниот-Исток
7-60 работни дена
Океанија
Исток Евра
Јужна Америка
Африка
15-90 работни дена
Се врати и враќање
1. Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да оставите ПОЗИТИВЕН фидбек.Некои contries како Русија,Бразил,или некои Европски земји може да потрае до 30-45 дена или подолго за испорака.Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако заводот има било какви неочекувани одложувања поради одмор,временски услови,или други услови. Тоа е 1~2 димензии помали од Европа / НИ големина. DHL,TNT обично трае 5-7 работни дена (не вклучува одмор и викенд). Ние ви препорачуваме да се купи 1-2 големини поголем од вообичаеното.тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Се надевам дека ви се допаѓа бебето !!!
Политика За Испорака
-Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
-За Не-американските купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање на спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
Mairuker
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
A3227
Маскирани:
No
објектот stype :
човекот лето вест
боја:
армијата зелената каки
Материјал:
Памук Ацетат Полиестер
Јака:
Мандарински Јака
Материјал Функција:
брз сува мрежа
Сцени:
риболов патување фотографија
Погоден Сезона:
лето есен зима пролет
облека plackets :
Патентите
Стил:
Повик За Мода
Функција:
со многу џебови патентите мулти-функција spliced

Слични производи во категоријата