• Неодамнешно
Нова мода машки костим заковки кристал монистра јакна пејачка, танчерка костим палата панк стил на џез вест дс dj јакна

Нова мода машки костим заковки кристал монистра јакна пејачка, танчерка костим палата панк стил на џез вест дс dj јакна

DEN 7920.00

Количината на стоката
Това е достапна


Здраво, ова е најновиот стил машки костими вест, висок квалитет и модата, ќе биде супер ѕвезда на сцената се покаже. Дојде и купи една за себе!!
Големината е Азија големина која е 1-2 димензии помали од НАС/Евра големина.
Ве молиме забелешка вашата тежина, висина во вашата нарачка, ние ќе ви испратиме најдобри големина
Големина М е сличен како САД големина XS-S
Големина L е сличен како САД големина S-M
Големина XL е сличен како САД големина M-L
Големина XXL е сличен како САД големина L-XL
Големина информации :
Белата боја :
Црна боја :
Многу е важно Нашите Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина , ние ќе ви испратиме најдобри големина за да ви одговара. За превозот Ние брод за излез на стоки во рамките на 7days од приемот на вашата исплата, и ќе им понуди следење на број. Ако сакате да ги примате во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. EMS 7-10 дена DHL 3-7 дена Бесплатен превозот обично 7 работни дена да : велика Британија, Германија, Франција, Ирска, Австрија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Холандија, Луксембург, Норвешка, Португалија, Шведска, Швајцарија, Шпанија, Грција, Италија обично 10 работни дена да се : сад, Канада, Австралија, Јапонија, Нов Зеланд обично 15 работни дена да : Русија, Белорусија, Украина, чешка Република, Латвија, Литванија, Полска, Лихтенштајн, Романија, Малта, Естонија, Албанија, Словачка, Словенија, Турција, Унгарија, Андора, Бугарија, Босна и Херцеговина, Faroe Острови, Ватикан, Гренланд, Косово, Хрватска За Повратни информации Доколку ви се допаѓа нашиот производ, pls ни остави позитивен фидбек, ако не сте задоволни, мора да контактирате со нас во рок од 5 дена откако ќе го добие тоа, затоа што сите наши производи се посебни користат за фаза шоу, ние canot прифати врати по една недела, затоа што некој може да го користат тоа веќе.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ZIPPIDY
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
ѕвезда стил
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
боја:
Бела
Стил:
Новина, мода јакна и вест, тенок, господин
користат за:
Машки пејачка, танчерка, DJ , Ds, бар партија фаза носи перформанси
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Слични производи во категоријата