• Неодамнешно
  • -15 %
2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За HUAWEI чест 4 C8817D Екран Заштитник 5 инчен паметен телефон зајакнато со заштитен Филм случај Чест 4 Стакло

2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За HUAWEI чест 4 C8817D Екран Заштитник 5 инчен паметен телефон зајакнато со заштитен Филм случај Чест

DEN 89.00
DEN 105.12

Количината на стоката
Това е достапна


Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>> Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга! Опис на производот : Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон. Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода. Карактеристики>>> - 9 H Цврстина Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм. - Oleophobic Слој го Спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи. Го прави полесно да се чисти. - Да се загрози Доказ Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло. - Добра Адхезија Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место. - Одговорно Допир Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети. - Целосна Транспарентност не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста. Пакетот вклучува>>> 2 X Калено Стакло Филм 2 X Микрофибер Крпа за Чистење 2 X Чистење Првично Подлога
2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За HUAWEI чест 4 C8817 D Екран Заштитник 5 инчен паметен телефон зајакнато со заштитен Филм случај Чест 4 Стакло
'

Клучни карактеристики

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Технологија:
0.26 мм+2.5 Степен лак инцизија
Карактеристики 2:
Масло и вода доказ,отпечатоци Доказ,анти нула
Материјал:
калено стакло
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Големина На Екранот:
5
Тип На Единица:
Многу(2 парче/многу)
Компатибилен Huawei Модел:
за huawei чест 4 калено стакло
Компатибилен Huawei Модел 1:
за huawei чест 4 стакло филм
Компатибилен Huawei Модел 2:
за huawei чест 4 екран заштитник

Слични производи во категоријата