• Неодамнешно
  • -5 %
Нови 3PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За TrekStor SurfTab Wintron 10.1 инчен Табела КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Нови 3PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За TrekStor SurfTab Wintron 10.1 инчен Табела КОМПЈУТЕР

DEN 406.00
DEN 426.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
ултра-тенок
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
3pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За TrekStor SurfTab Wintron 10.1 инчен Табела PC

Слични производи во категоријата