• Неодамнешно
  • -5 %
Нови 5PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Acer Iconia Едно 10 Б3-A3 само 11,6 инчен Табела КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Нови 5PCS Висока ЈАСНО Висок квалитет Екран Заштитник, Чувар Покрие Филм За Acer Iconia Едно 10 Б3-A3 само 11,6 инчен Табела

DEN 433.00
DEN 455.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
ултра-тенок
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
5pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Acer Iconia Едно 10 Б3-A3 само 11,6 инчен Табела PC

Слични производи во категоријата