• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Леново ЈОГА Книга 10.1 инчен Табела PC Анти Отпечаток

Бесплатен Превозот 2 ПАРЧИЊА/многу Анти-Отсјај МАТ Екран Заштитник За Леново ЈОГА Книга 10.1 инчен Табела PC Анти Отпечаток

DEN 300.00
DEN 316.32

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Мат,Ултра-тенки
Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
мат екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
2 парчиња
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Леново ЈОГА Книга 10.1 инчен Табела PC

Слични производи во категоријата