• Неодамнешно
  • -5 %
НОВ тип 20.1 инчен 4:3 Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 2 допир поени Приклучок и работи на windows 7/8/10/linux/андроид

НОВ тип 20.1 инчен 4:3 Инфраред IR екран на допир за IR допир рамка шалче 2 допир поени Приклучок и работи на windows 7/8/10/linux/андроид

DEN 3007.00
DEN 3165.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Инфраред
Број На Модел На:
OB201-3F1
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Obeytec
Големина На Екранот:
20.1
Тип:
инфраред допир
Интерфејс:
USB
Резолуција:
4096*4096
Допрете Точка:
2 допрете поени(4/6/10 опција)
Држете Апликација:
Допир LCD монитор/Panel PC/киоск
Допрете Големини :
20.1 инчи
Одобрување:
CE/FCC
Поддршка ТОЛКУ:
Windows/LINUX/Андроид

Слични производи во категоријата