• Неодамнешно
  • -25 %
Среќен Дрво Модел Виси Monstera Лист Бебе Нордиските Растенијата декорација Деца Дете Може да биде подлога EDC Развој Тепих ПРИКЛУЧОЦИ

Среќен Дрво Модел Виси Monstera Лист Бебе Нордиските Растенијата декорација Деца Дете Може да биде подлога EDC Развој Тепих ПРИКЛУЧОЦИ

DEN 360.00
DEN 479.04

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : за 24*21cm
Ве молиме дозволено дрво линии,ова е оригиналниот сопственост на дрво,не може да се избегне.
Здраво драги пријател сите предмети треба да се мијат пред употреба. прикажуваат слика само за референца
Забелешка : Прирачник за мерење на големината и фактичката големина може да постојат и 2-3cm грешка, ве молиме мерка на вашето бебе големина или побарате од нас пред да го купат.
Нашите плетење производи се рачно изработени,па ве молиме корисниците можат да ги разберат нашите hardwork.Сите Предмети Зависи Од Вистинска Предмети,
Сликата На Платформата е Само за Референца.Дали бебето најдобра услуга!
Високиот квалитет на производите!Сите бебе во собата е рачно изработени,па ве молиме да се прифати волнени предиво lint.Ве молиме дозволено 2-3cm мерка грешка.

Клучни карактеристики

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
0-3 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,2 години Нагоре,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
FLOUBEBO
Број На Модел На:
Растенијата
Материјал:
Памук
Големина:
25cm

Слични производи во категоријата