• Неодамнешно
  • -6 %
Ажурирање на Новата 4.0 Три-начин на Камерата Автомобил DVR Камера Широк агол Циклус Видео DVR Камера Рекордер 170 Степен леќа

Ажурирање на Новата 4.0 Три-начин на Камерата Автомобил DVR Камера Широк агол Циклус Видео DVR Камера Рекордер 170 Степен леќа

DEN 2932.00
DEN 3119.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ажурирање на Новата 4.0 " Три-начин на Камерата Автомобил DVR Камера Широк агол Циклус Видео DVR Камера Рекордер 170 Степен леќа
Спецификација За Производ
· Пред камера : 6-стакло/F2.0 отворот/170°широк агол
· Во внатрешноста камера : VGA 120°
· GPS tracker : НИКОЈ
· AV НАДВОР : НИКОЈ
· Задна камера : 6 M кабел/2.5 mm порта
· Фото : Поддршка
· Леќа ротира : Прилагодувате рачно
· WDR : Поддршка
· HDR : Поддршка
· Обратен визуелни : Поддршка
· Видео формат : AVI
· Формат на слика : JPG
· Формат на компресија : H. 264
· Батерија : 320m Ah литиум полимер батерија
· OSD Language : поддршка за мулти-јазик
· G-сензор : Поддршка
· Движење Откривање : Поддршка
· Задоцнување исклучување : Поддршка
· Јамка снимање : Поддршка,не течење секунди
· Звук рекорд : Поддршка
· Паркинг следење : Поддршка
· Пред камера резолуција : Max 1680x960 (30f/s)
· * * Во-автомобил камера резолуција : HD640x480 (25f/s)
· Камера резолуција : Max поддршка 3 M
Работна Средина
· Температурата на работа -40 ℃ ~70 ℃
· Оперативен влажност 15-65%RH
· Температура на чување -40 ℃ ~70 ℃

Пакет се вклучени
· автомобил dvr x 1
· rear view camera x 1
· 3 M налепница x 1
· упатство x 1
· автомобил полнач x 1

Клучни карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
ДОДАДЕТЕ 16GB C10, ДОДАДЕТЕ 32GB C10, Не SD картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Русија,Шпански,Португалски,Јапонски,Корејски,Италијански,Руски,Француски,Кинески (Поедноставен),Англиски Јазик,Германски
GPS logger:
Внатрешна
Интерфејс:
SD/MMC,USB2.0,Micro SD/ТФ
Екранот Размер:
16
Траење На Батеријата:
24
Рамки Во Секунда:
25
Специјални Функции:
Led Дисплеј,SD/MMC Картичка,Циклус на Снимањето,Визија Ноќ,Време и Датум Екран,Микрофон
Големина На Дисплеј:
3-5
Камерата Резолуција:
1280x720
Видео Формат:
MPEG-4,MOV,TS,AVI
Број На Леќи:
2
Агол На Гледање:
150°-160°
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Бренд Име:
winkcron
Пиксели:
500Mega
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 6
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Чипсет Производител:
Novatek
Батеријата:
Вграден-во
Оригиналниот Пакет:
Yes
Видео Кодот:
MJPG
Слики Сензор:
Cmd Ов
dvr камера:
FHD 1080p
DVR:
dual-леќи на камера dvr
4 инчен дисплеј:
видео рекордер
Агол На Гледање:
140°

Слични производи во категоријата