• Неодамнешно
  • -5 %
ПРОДАЖБА 4.0 Инчен Автомобил DVR Камера Full HD 1080P Автомобил Рекордер Табла Камерата Автоматски Камерата G Сензор 3 Леќа 170 dgreen леќа

ПРОДАЖБА 4.0 Инчен Автомобил DVR Камера Full HD 1080P Автомобил Рекордер Табла Камерата Автоматски Камерата G Сензор 3 Леќа 170

DEN 3009.00
DEN 3167.52

Количината на стоката
Това е достапна

ПРОДАЖБА 4.0 Инчен Автомобил DVR Камера Full HD 1080 P Автомобил Рекордер Табла Камерата Автоматски Камерата G Сензор 3 Леќа 170 dgreen леќа
Спецификација За Производ
· Пред камера : 6-стакло/F2.0 отворот/170°широк агол
· Во внатрешноста камера : VGA 120°
· GPS tracker : НИКОЈ
· AV НАДВОР : НИКОЈ
· Задна камера : 6 M кабел/2.5 mm порта
· Фото : Поддршка
· Леќа ротира : Прилагодувате рачно
· WDR : Поддршка
· HDR : Поддршка
· Обратен визуелни : Поддршка
· Видео формат : AVI
· Формат на слика : JPG
· Формат на компресија : H. 264
· Батерија : 320m Ah литиум полимер батерија
· OSD Language : поддршка за мулти-јазик
· G-сензор : Поддршка
· Движење Откривање : Поддршка
· Задоцнување исклучување : Поддршка
· Јамка снимање : Поддршка,не течење секунди
· Звук рекорд : Поддршка
· Паркинг следење : Поддршка
· Пред камера резолуција : Max 1680x960 (30f/s)
· * * Во-автомобил камера резолуција : HD640x480 (25f/s)
· Камера резолуција : Max поддршка 3 M
Работна Средина
· Температурата на работа -40 ℃ ~70 ℃
· Оперативен влажност 15-65%RH
· Температура на чување -40 ℃ ~70 ℃

Пакет се вклучени
· автомобил dvr x 1
· rear view camera x 1
· 3 M налепница x 1
· упатство x 1
· автомобил полнач x 1

Клучни карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
ДОДАДЕТЕ 16GB C10, ДОДАДЕТЕ 32GB C10, Не SD картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Холандски,Руски,Шпански,Француски,Германски,Русија,Англиски,Корејски
Чипсет Производител:
Novatek
Видео Формат:
AVI,MPEG-4,MOV,TS
Специјални Функции:
Микрофон,Led Дисплеј,SD/MMC Картичка,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија,Dual Леќа
Интерфејс:
USB2.0,SD/MMC,HDMI,Micro SD/ТФ
Видео Кодот:
H. 264
Батеријата:
Вграден-во
Агол На Гледање:
170°
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Број На Леќи:
2
GPS logger:
Внатрешна
Оригиналниот Пакет:
Yes
Пиксели:
500Mega
Слики Сензор:
Cmd Ов
Рамки Во Секунда:
15
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 6
Екранот Размер:
16
Камерата Резолуција:
1920x1080
Макс Надворешна Меморија:
32g
Бренд Име:
winkcron
Екран На Допир:
No
Траење На Батеријата:
24
Големина На Дисплеј:
4 инчен
автомобил dvr камера:
full hd 1080p
Автомобил видео рекордер:
H. 264
Слики Сензор:
Преносни Снимач

Слични производи во категоријата