• Неодамнешно
За ФОЛКСВАГЕН Буба / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Контрола СТАН Wifi Камера Црна Кутија / Registrator Цртичка Cam Оригинален Стил

За ФОЛКСВАГЕН Буба / Автомобил Возење Видео Рекордер Мини DVR Контрола СТАН Wifi Камера Црна Кутија / Registrator Цртичка Cam

DEN 3809.76

Количината на стоката
Това е достапна


Автомобил DVR Возење Видео Рекордер
Автомобил Мини Wifi Камера Full HD 1080 P Автомобил Цртичка Cam Видео Рекордер Оригинален Стил Црна Кутија
За "ФОЛКСВАГЕН" Буба

Спецификација за производ :
Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655
Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранот
Резолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftps
Видео агол : широк агол 170 степени
Видео Фајл Големина : 3 минути
Снимањето на владата : јамка снимање
Видео систем : PAL / NTSC
Микрофон : Поддршка
Складирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погоре
Моќност : ACC
Батерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозија-доказ
јазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .
G-сензор : поддршка
Регистрација беспрекорно : медиуми
Времето Печат : Прецизни Временски Жиг на Видео
Видео репродукција : игра Видео Време Наведени
Температурата на работа : -35 ~ 75 целзиусови степени
Предупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .
pacchetto 1 x Автомобил DVR 1 x Моќ Кабел

Клучни карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
8G, 16G, Ниту еден
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Турски,Шпански,Индонезија,Фински,Норвешки,Шведски,Француски,Словачка,Јапонски,Полски,Тајландски,Кинески (Поедноставен),Холандски,Исландски,Руски,Кинески (Традиционалните),Италијански,Виетнамски,Летонија,Чешки,Дански,Германски,Русија,Англиски,Корејски,Англиски
Специјални Функции:
SD/MMC Картичка,во Реално Време Надзор,Време и Датум Екран,Автоматски Баланс на Белата боја,Цикличното Снимањето,Bluetooth,Wifi Функција,Движење Откривање,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Циклус на Снимањето,G-sensor,Ноќ Визија,Dual Леќа,Водоотпорен
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Оригиналниот Пакет:
Yes
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Бренд Име:
YESSUN
Екранот Размер:
Никој
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Екран На Допир:
No
Видео Кодот:
H. 264
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
GPS logger:
Надворешни
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Чипсет Производител:
Ambarella
Камерата Резолуција:
1920x1080
Слики Сензор:
1/4 Боја Ov7950
Големина На Дисплеј:
Никој
Слики Сензор:
Преносни Снимач

Слични производи во категоријата