• Неодамнешно
  • -42 %
Бебе Преносни Воздух Перница Кревет Еластична Ткаенина Бебе Кади Душек Перница Подлога Безделник Перница Лебди Мека Седиштето на Младата Мат 0-12M

Бебе Преносни Воздух Перница Кревет Еластична Ткаенина Бебе Кади Душек Перница Подлога Безделник Перница Лебди Мека Седиштето

DEN 804.00
DEN 1386.24

Количината на стоката
Това е достапна


Ви благодариме !
НЕМА.1 Купи Бебе Кади Душек 1pcs Добиете 2$ Туш Капа 1pcs За Слободни
НЕМА.2 Бесплатен Превозот
Функција : име на Производ : бебе душек бебе бања мат Производ Големина : 57 * 38 CM Објект Материјал : Kam spandex ткаенини и сендвич решетката ткаенина Боја : сина, розова Апликација : 0-12 месеци бебето Опис : главната материјали со помош на професионални костим за капење, ткаенини, еластична, не-иритирачки на кожата дише, дехидрација брзо, не е лесно да се деформирани, лесно да се исуши Ова бебе душек Може да се користи како бебе бања мат душек внатрешни пополнување сила бафер, сеизмички капацитет на заштита на животната средина пена. Не е лесно да се деформирани, дише, удобно ликвидност, повеќе животната средина и здравјето. Лебдечки бања мат за бебе безбедно и пријатно да се обезбеди важни помогне да се искапат Бања мат мека на допир, безбеден. Дозволете бебето да падне во љубов во вода бања процес, да падне во љубов со бања Со када мат компактен и лесен. По суви работи, може да се стави ја напушти вода, и како играчка или кревет за бебе, укината и чуваат,Мала меморија, лесно складирање

Клучни карактеристики

Возрасна Група:
10-12M,7-9M,4-6M,0-3М
Бренд Име:
ZBAIYH
Големина:
57cm*38cm
Материјал:
Kam spandex ткаенини и сендвич решетката ткаенина
Број На Модел На:
TUBS01
боја:
сина, црвена
Име на производ:
бебе бања мат

Слични производи во категоријата