• Неодамнешно
1 Компјутер/Лот 2-Дупка Дупка Перфоратор за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

1 Компјутер/Лот 2-Дупка Дупка Перфоратор за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување

DEN 203.52

Количината на стоката
Това е достапна

Продавачот ветувања за да одговорите на клиентот во рок од 24 часа.Ви благодариме! Превозот/Поштенски услови & Услови 1)Производи купен од страна на клиентот ќе бидат испратени до клиентот од магацин во Кина во рок од 7 работни дена, по уплатата се плаќа на продавачот страна. 2) Комуникација е важно. Продавачот ќе наплата тебе или испратите замена на Клиентот во рок од 5 работни дена, по производ е примен од страна на продавачот. 3) Работно време : 09 : 00-18 : 00 , GMT+8,Хонгконг време. Враќање & Замена услови & Услови 1) Купувачот може да го врати производот во оригиналната пакет рок од 7 дена по приемот на тоа, ако купувачот не е среќен со неа. Customer service : Ако клиентот има било какви прашања во врска со производот или услугата, ве молиме слободно контактирајте со продавачот во секое време. 4) за Да избегнете дополнителни превозот цена, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот. Превозот време : Пристигнување време за повеќето земји се за 15~45 дена, според превозот методи и растојание.Име на производ : 1 Компјутер/Лот 2-Дупка Дупка Перфоратор за на Училиште, Канцелариски & Канцеларија Снабдување SKU број : DKJ00002 Производ Количина : 1 компјутер/кутија Производ во боја : 2 БОИ како на сликата Материјал : ABS Производ Параметар : Дупка со Дијаметар : 6mm Дупка Deepth : 12mm Растојанието помеѓу 2 дупки : 80mm Функција : 2-Дупка Дупка Перфоратор за Максимум 12 парчиња хартија (на оваа дупка перфоратор само за хартија) Превозот напомена : сите на превозот методи може да се проследи на веб-сајтови. 2) Продавачот не е одговорен за поштенски за враќање на производи. 3) ве Молам, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот ако производот има каков било квалитет прашање пред Клиентот ја напуштат повратни информации или датотека спор. Со цел за транспорт на производи на клиентот најрано што е можно, ве молиме да се обезбеди правилна и целосна поштенска адреса на продавачот. Плаќање услови & Услови 1) Продавачот ја прифаќа плаќање обезбедени само од Ali Express Зачувам. Продавачот ветување да ви одговори во рок од 24 часа. Ве молиме контактирајте со Продавачот за било какви проблеми и решенија.

Клучни карактеристики

Нема. на Дупки:
2
боја:
1 КОМПЈУТЕР случаен боја
Број На Модел На:
DKJ00002
Тип:
стандард удар

Слични производи во категоријата