• Неодамнешно
  • -29 %
Аниме Дуксери Dragon Ball Z Џеб Маскирани Sweatshirt Дете Goku Руно Pullover Мажи Жени Harajuku Долг Ракав Тренерки Outerwear

Аниме Дуксери Dragon Ball Z Џеб Маскирани Sweatshirt Дете Goku Руно Pullover Мажи Жени Harajuku Долг Ракав Тренерки Outerwear

DEN 610.00
DEN 858.72

Количината на стоката
Това е достапна


Име На Производ : Дуксери & Sweatshirt
Материјал : Полиестер
Стил : Случајни, Мода Големина на : не се ре четири големина (M,L,XL,XXL,XXXL) на располагање за следниве листата.спореди детали големина со твое.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение 1cm=0.3937 инчен

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
0.4
Бренд Име:
Dandeqi
Стил:
Streetwear
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Дуксери
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани

Слични производи во категоријата