• Неодамнешно
Јордан Јорданската JOR арапски Arab ВЕЌЕ mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear облека Спортски тренерки na

Јордан Јорданската JOR арапски Arab ВЕЌЕ mens качулка pullovers дуксери мажите sweatshirt нови streetwear облека Спортски тренерки

DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Тао е Љубов
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
Nat_Jordan01_MA
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата