• Неодамнешно
  • -45 %
Зимски Мажите Грб Секојдневен Патент Јакна Квалитет Hoody Човек Маскирани Долги Волнени грб машки Топло Дебели Сомот Машки Дуксери Суичери

Зимски Мажите Грб Секојдневен Патент Јакна Квалитет Hoody Човек Маскирани Долги Волнени грб машки Топло Дебели Сомот Машки Дуксери

DEN 1463.00
DEN 2659.20

Количината на стоката
Това е достапна

Потсетување : Ние ги користиме Азија Големина, Таа е помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S =Азија L, НИ M =Азија XL, НИ L =Азија XXL. ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
F104
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Evjsuse
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Дебелина:
Руно
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Јака:
Маскирани
Должина:
Среден и долг став
Облека фуста:
Патент
Боја:
Црна морнарица сива
Големина:
4XL 5XL M L XL 2XL 3XL
Процесот третман:
Не железо третман
Текстурата на материјалот:
памук полиестер
џеб стил:
Страна цвест џебови
Subdivision стил:
Младешка енергија

Слични производи во категоријата