• Неодамнешно
  • -34 %
Шеќер Черепот Дуксери 3D Мажите Суичери Капка Брод Печатени Качулка Бренд Tracksuits Унисекс Pullover 6XL Секојдневен Мода Машки Јакни

Шеќер Черепот Дуксери 3D Мажите Суичери Капка Брод Печатени Качулка Бренд Tracksuits Унисекс Pullover 6XL Секојдневен Мода Машки

DEN 790.00
DEN 1196.16

Количината на стоката
Това е достапна

Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Големина Опис(Азија Големина) Големина Должина Биста/Градите Рамо Ракав CM инчен" CM инчен" CM инчен" CM инчен" С 63 24. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди ,и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
Барање : 1.18 inch) за Грешка, Бидејќи на прирачник за мерење на
па ви благодариме за вашето разбирање и вашата поддршка
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. Ве молиме порака до нас пред да се подготвуваат да ја напуштат негативни повратни информации или отворање каков било спор за цел .Овој производ е Високо Еластична ве Молиме одложување на Големината на Табелата за да се Утврди подобност на твое
Производот се nformation Материјал Полиестер + Spandex Блузи Боја како на сликата на Врвот на Големината на S / M / L /XL / 2 XL / 3 XL/ Дизајн Функција 1 : 1 примерок Тип Верзија Тенок Умерена Лабава Дебелина Тенка Умерена Дебелина, Еластичност Inelastic Умерена Еластична Перење Информации Машина Перат Топло Прашува ве Молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот
Производ Екранот
1.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
ZOOTOP МЕЧКА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
Моден Hoody
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Слични производи во категоријата