• Неодамнешно
Г-дин Hunkle Нов Дизајн Dashiki Дуксери Црвени Кралски Printted Африкански Облека Африкански Dashiki За Жени Мажи Плус Големина XXL,XXXL

Г-дин Hunkle Нов Дизајн Dashiki Дуксери Црвени Кралски Printted Африкански Облека Африкански Dashiki За Жени Мажи Плус Големина

DEN 714.72

Количината на стоката
Това е достапна

ако ние не би можеле да Идентификација. Бидете сигурни дека вашата адреса за е потврдено и да чекаат за тоа трпеливо. Ви благодариме за вашето разбирање. Се надевам дека секој проблем ќе биде лесно да се реши по пат на преговори меѓу едни со други.
големина информации :
една Големина : должината е 76 cm, биста е 130cm,јака ширина е 20 см , левиот ракав на правото ракав должина е 100 см(1 инч = 2. Но, со цел да се надомест за загуба на клиенти, преку нашата проценка, ние ќе им даде на вашиот некои повеќе попусти на следниот редослед.54 см ) 3 XL : должина 82cm,биста 146cm,дното 134cm,ракав ширина 27cm 1 : Како различни компјутери се прикаже различни бои, боја на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики 2 : 1-3cm грешка е дозволено поради прирачник за мерење. Пакување : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ако ви треба побрзо international express, Ако сте подготвени да го додадете превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во прв пат и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Негативна повратна информација не е добар начин да се решат проблемите. Се надевам дека сите наши клиенти ќе бидат задоволни со моите производи и услуги. Следново е предвидено за вашиот референца. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Ако сте незадоволни од страна на некои грешки, ве молиме контактирајте ме непосредно пред ставањето на негативен фидбек.Предаден во САД од страна на E-пакет,тоа ќе потрае 7-20 дена. ве молиме да се пука на слика на објектот е неисправен, и потоа да ги испратите на сликата за да ни преку е-маил, така што би можеле да ги достават до нашиот Технички Директор, откако таа се провери и да се договорат, ние ќе ја додадете на вестите на вашата следна цел за слободни.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Клучни карактеристики

Големина:
XXXL, One Size
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Лагер Монтажни
Јака:
V Деколте
Стил:
Гроздобер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Лабава
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
dashiki дуксери
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Г-Дин Hunkle
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата