• Неодамнешно
  • -36 %
PLstar Космосот 2018 Нов стил на Модата Дуксери Mens Женска Маскирани sweatshirt Десерт Macaron 3d Печатење секојдневен Pullovers ZH406

PLstar Космосот 2018 Нов стил на Модата Дуксери Mens Женска Маскирани sweatshirt Десерт Macaron 3d Печатење секојдневен Pullovers

DEN 439.00
DEN 685.92

Количината на стоката
Това е достапна


4 - Ако сакате да купите голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена! 5 - Ние ви гарантираме нула ризик шопинг искуство. Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел., точни и целосни. Ако повеќе од пет дена не се ажурира логистика информации ве молиме оставете порака до мене. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. бидејќи пакетот треба испрати до Царинските ќе ги ажурира логистика информации, потребни околу 2-6 дена. откако ќе прими пакет, сè уште имате било какви прашања, можете исто така да секогаш ми даде порака. Воздухопловната (15-90 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2.
Совети :
Добредојдени се сите купувачи за шопинг во мојата продавница, ве молиме имајте на ум дека оваа продавница повеќето предмети се Азиските големини, помал од големината на ЕУ, велика БРИТАНИЈА, САД.
Боја : Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да има мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување. 2 - ќе биде се купи директно од кина фабрика. Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на buye
1.
Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Сите пакети испратени со навистина следење на број . Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди ,и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. 8 - ве Молиме дозволете ни да се има време да се разговара со вас, не се отвори спорот прво.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Shinside, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
DNF
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Големина:
Азија големина
боја:
Самиот производ и слики малку боја разлики
Големина на грешка:
2-3cm
перење:
машина перат
Исчезнат:
не исчезнат
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата