• Неодамнешно
  • -35 %
TARCHIA 2018 Есен Зима Sweatshirt Мажите Смешни Печатени Pullover Crewneck Качулка Црна Јакна Mens Дуксери И Суичери

TARCHIA 2018 Есен Зима Sweatshirt Мажите Смешни Печатени Pullover Crewneck Качулка Црна Јакна Mens Дуксери И Суичери

DEN 746.00
DEN 1147.20

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
TARCHIA
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
мажите sweatshirt
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Слични производи во категоријата