• Неодамнешно
  • -35 %
TARCHIA Нов Бренд Sweatshirt ТРЕПКА АКО МЕНЕ ме САКААТ Мажите Дуксери Мода Качулка Mens мода фитнес Pullover Мажите Tracksuits Блузи

TARCHIA Нов Бренд Sweatshirt ТРЕПКА АКО МЕНЕ ме САКААТ Мажите Дуксери Мода Качулка Mens мода фитнес Pullover Мажите Tracksuits

DEN 763.00
DEN 1174.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
мажите sweatshirt
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
TARCHIA
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
ТРЕПКА АКО МЕНЕ МЕ САКААТ

Слични производи во категоријата