• Неодамнешно
  • -35 %
TARCHIA Мажите Hoody Sweatshirt Пролет Секојдневен Тенок Одговара Дуксери Mens КОДИ Печати Тренерки Бејзбол Sweatsuit Outwear Pullovers

TARCHIA Мажите Hoody Sweatshirt Пролет Секојдневен Тенок Одговара Дуксери Mens КОДИ Печати Тренерки Бејзбол Sweatsuit Outwear

DEN 753.00
DEN 1158.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
TARCHIA
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
мажите sweatshirt
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
КОДИ

Слични производи во категоријата