• Неодамнешно
  • -35 %
TARCHIA Мода Зајакот Печати Дуксери Мажите Спортски Секојдневен Mens Hoody Sweatshirt Тенок Pullover Машки Качулка Јакна

TARCHIA Мода Зајакот Печати Дуксери Мажите Спортски Секојдневен Mens Hoody Sweatshirt Тенок Pullover Машки Качулка Јакна

DEN 752.00
DEN 1157.28

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
TARCHIA
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
мажите sweatshirt
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Зајакот

Слични производи во категоријата