• Неодамнешно
  • -15 %
Велс Cymru Најдобрата Земја Велшки Унисекс Sweatshirt Повеќе Големина и Боја-E121

Велс Cymru Најдобрата Земја Велшки Унисекс Sweatshirt Повеќе Големина и Боја-E121

DEN 1020.00
DEN 1199.52

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот
100% Сосема Нов
Материјали : 50%Памук,50%полиестер
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
42
16.5
100
39.9
62
24.4
S
45
17.7
106
41.7
64
25.2
М
48
19
112
44
67
26.3
L
51
20
118
46.5
70
27.5
XL
54
21
124
49
72
28.3
XXL
57
22.4
130
51.1
75
29.5
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
e120
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој,Ракави, Кој Се Одвојува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No

Слични производи во категоријата