• Неодамнешно
1PC 50W Мултифункционален електрични pyrography машина покажувачот инструмент XA2-F 2 парчиња pyrography пенкало gourd Дрвени pyrography машина

1PC 50W Мултифункционален електрични pyrography машина покажувачот инструмент XA2-F 2 парчиња pyrography пенкало gourd Дрвени

DEN 1918.56

Количината на стоката
Това е достапна


1 PC 50 W Мултифункционален електрични pyrography машина XA2-F 2 парчиња pyrography пенкало gourd Дрвени pyrography машина Напомена : за оваа стока ,имаме 110 V /220 V ,кога ќе се направи нарачката , ве молиме да ни оставите порака, која напон дали сакате , ако не ,ќе испрати 220 V стандардно ,ви благодариме !
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Pricture покажува :
Опис
Производот број : FC471
Напон : 110 V /220v
Енергија : 50 w
Температура : 0-1000 степени
Дисплеј : покажувачот инструмент
Конфигурација :
50 W домаќин*1pc
Pyrography пенкало*2 парчиња
Pyrography пенкало точка *20pcs
Hufu penholder*2 парчиња
Gourd заградата*1pc
Шрафцигер*1pc
Erasable пенкало сунѓерот*1pc
Pyrography учење засновано на CD*1pc
80000 pyrography превземи материјал
Pyrography машина, 50 W, целосна власт висока температура и брз pyrography е професионална дрвени pyrography, ја воочи големината уред на избор,
и заврши со сите вообичаени pyrography алатка, шрафцигер, светилник, брендирани gourd професионална поддршка, бришејќи сунѓер, заврши
за конфигурација, лесен за употреба.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
XA2-F
Број На Производ:
FC471
Напон:
110V /220v
Екранот:
покажувачот инструмент
50W домаќин:
1pc
pyrography пен:
2 парчиња
Pyrography пенкало точка:
20pcs
Hufu penholder:
2 парчиња
Gourd заградата:
1pc
Шрафцигер:
1pc
Erasable пенкало сунѓерот:
1pc

Слични производи во категоријата