• Неодамнешно
  • -36 %
3d модел помош за cnc во STL формат на датотека locket_13

3d модел помош за cnc во STL формат на датотека locket_13

DEN 92.00
DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Напомена : фотографиите да ви покаже моделот квалитет,пред исплата,ве молиме мислам дека повеќе. Формат : STL По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.(Бидејќи Aliexpress треба 24hours да се провери редоследот) Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу! Опис Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, се Стремат или други програми. Рутер мелница. STL формат Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining. По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк! Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. За лична употреба. Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас. Ќе бидете во можност да го промени моделот големини. Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.

Клучни карактеристики

CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DRA1
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата