• Неодамнешно
  • -37 %
19pcs slingshots за изберат Четири оска 3D Модел на 3D STL за cnc STL формат за печатење Engraver ArtCam

19pcs slingshots за изберат Четири оска 3D Модел на 3D STL за cnc STL формат за печатење Engraver ArtCam

DEN 151.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


19pcs slingshots за изберат Четири оска 3 D Модел на 3 D STL за cnc STL формат за печатење Engraver Art Cam
Кога ќе се достави нарачате,ќе го избере една која ќе треба(Од 1-19 ) и оставете порака до мене.ви благодарам многу
Напомена : фотографиите да ви покаже моделот квалитет,пред исплата,ве молиме мислам дека повеќе.
Формат : STL
По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.(Бидејќи Aliexpress треба 24hours да се провери редоследот)
Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу!
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, Type3,JD боја програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. За лична употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.

Клучни карактеристики

боја:
1pc, 2 парчиња, 5pcs, 10pcs, 19pcs
Бренд Име:
RMILLgoc
CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
0001
Објектот:
3d модел stl
За:
cnc машина

Слични производи во категоријата