• Неодамнешно
3d модел помош за cnc во STL датотека locket_5

3d модел помош за cnc во STL датотека locket_5

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна


По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Ние брод на празници
Ние не бродот на врежани производ, само што ќе добијат дигитални софтвер . Ние се обидуваме да го реши секој можен проблем, ако тоа е невозможно, ќе наплата тебе
5. Враќа се прифатени
2. За лична употреба.
Ве молиме, дозволете ни да знам ако не сте задоволни со квалитетот на производот или ако не ја прими пред да ја напушти негативен фидбек . Ако имате проблем со ништо молам дозволете ми да знам пред да замине повратни информации и сигурен сум дека можеме да се одлучите за било какви проблеми. Предаден во рок од 1 работен ден или порано по плаќање
4. Овој производ е дизајниран за CNC machining. Ние ве уверам дека проблемот ќе биде решен amiably само во ваша полза
За Нас :
Јас вредноста на Вашиот бизнис и Вашите задоволство над сè друго.

Клучни карактеристики

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DRA1
CNC или Не:
CNC
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата