• Неодамнешно
  • -9 %
Џинг Ченг Da 102pcs Аналогни Џојстик Thumbstick Гумена Капа за Sony PS3 PlayStation 3 Контролер

Џинг Ченг Da 102pcs Аналогни Џојстик Thumbstick Гумена Капа за Sony PS3 PlayStation 3 Контролер

DEN 647.00
DEN 710.40

Количината на стоката
Това е достапна

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Клучни карактеристики

боја:
црна за PS3
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
MG-001
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Со USB:
NO
is_customized:
YES
SONY Модел:
PlayStation3
SONY Модел:
PlayStation3

Слични производи во категоријата