• Неодамнешно
  • -22 %
3pc Бакар Кубни Циркони Косата Игли Цвет Клип CZ Hairpin Накит За Невестата Свадба Коса Додатоци Pince Cheveux WIGO1053

3pc Бакар Кубни Циркони Косата Игли Цвет Клип CZ Hairpin Накит За Невестата Свадба Коса Додатоци Pince Cheveux WIGO1053

DEN 1568.00
DEN 2010.72

Количината на стоката
Това е достапна

Но ќе мора да плаќаат за врати товар.Врати пратката shouldbe sentback во оригиналниот пакет (или добро заштитени)in14days по приемот. Ако Не Примите Објект На Време, ве Молиме да се Земе Време да Контактирате со нас.
Ние Sh ip да ширум Светот, освен APO/FPO.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не преку контакт продавачот сега копчето, ни остави порака или испратете ни e-mail . Ве молиме испратете e-mail директно или обидете се да го испрати е-мејл од страна на друга сметка). Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. Ние ќе автоматски остави позитивни повратните информации откако доби позитивни повратните информации од вас.Вистински Датумот на Породување Е Предмет на Сопствени и Локални Логистичка Статус.
Ние сме семејство во сопственост на бизнис, и ние да се служеа илјадници клиенти од целиот свет. Повеќето пораки да се одговори во рок од 24 деловни часа. Ако објектот е founddefective во 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена бесплатно на chargeor организира наплата по приемот на неисправни објект. Во Случај Експресна Услуга е Потребно, ве Молиме Контактирајте не За Подетални Товар. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ако не сте задоволни со објектот што сте го добиле, ве Молиме контактирајте со нас за парцела врати & плаќање надоместок. Пратката Статус Може да Се Следи Преку Пост Официјална Веб-страница или 7-10 Дена Подоцна, По Испраќањето. Нашите производи се директно од фабриката, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена.
3pc/многу Бакар Кубни Циркони Косата Игли Цвет Клип Домот CZ Hairpin Жените Опаѓањето на Накит За Невестата Свадба Коса Додатоци Pince Cheveux WIGO1053
Предмет Тип : Коса, Накит, Коса Додатоци, Коса Клип За Коса, Pin, Косата Украс, Hairpin
Материјал : Бакар Делови, CZ, Школка Цвет, скапоцен камен Монистра
Модел : Цвет,
Пакет : Подарок Торба Пакет
Се Користи За : Свадба, Забава, Свадба, За Невестата
Ние прифаќаме Alipay тука & сите големи кредитни картички преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JUBRAY
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Класичен
Тип:
Шноли
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WIGO1053
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
метална жица
Материјал:
Легури На Метал,Кристал, Вистински Школка, Conch
Модел/Форма:
Цвет, Растенијата
Пакување:
Подарок Торба Спакувани
За давање на подарок прилики:
Свадба, Партија
Производот Категорија:
Коса Додатоци, Headpiece За Коса, Pin, Косата Клипови

Слични производи во категоријата