• Неодамнешно
Лејди Чипка Половина-Маица Монтажни Лажни Јака Женска Лажни Јака Зима Пролет Кошула, Џемпер Чипка Монтажни Јака

Лејди Чипка Половина-Маица Монтажни Лажни Јака Женска Лажни Јака Зима Пролет Кошула, Џемпер Чипка Монтажни Јака

DEN 302.40

Количината на стоката
Това е достапна


ЗДРАВО пријател, и ако ви се допаѓа оваа точка, да го додадете во вашите "wish list" доколку ви се допаѓа нашата продавница, pls додадете во вашата Продавница Листа.
имаме нов дизајн ажурирање на веб секојдневно.за било какви прашања,контактирајте со мене.
Лејди Чипка Половина-Маица Монтажни Лажни Јака Женска Лажни Јака Зима Пролет Кошула, Џемпер Чипка Монтажни Јака
Дизајн : Чипка Лажни Јака
боја : бела и црна
пакување : opp вреќа,1*лажни јака
Големина на табела : бидејќи на прирачник measuremt ±2cm е дозволено. ви благодарам за се разбере.
сите мерења се во единицата на "cm" 1cm=0.39 инчен, 1inch =2.54 см
B2
B76
B85
B86
За Боја и Големина
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Ве молиме дозволено 1-5cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме
За Повратни Информации :
вашето задоволство е многу важна за нас. ако добиете и задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. ви благодариме за вашата поддршка.
Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, прво,да ни даде шанса пред отворањето на правото за да се направат работите
Спор или остави негативни повратни информации. ви благодариме.
Уживајте во вашата шопинг !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Врски Тип:
Монтажни јаки
Број На Модел На:
B2-86
Стил:
Новина
Бренд Име:
YSMILE Y
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
One Size
дизајн:
маица лажни јака
Стил:
Чипка Монтажни Јака
Пакување:
OPP вреќа
компјутери:
1pc
Тип:
Чипка лажни јака
Материјал:
Чипка

Слични производи во категоријата