• Неодамнешно
  • -47 %
JOYIR Висок Квалитет на Мажите 2017 Мода Вистинска Кожа Спојки Рака торба Луксузен Бренд работен ден канџите машки плик торба

JOYIR Висок Квалитет на Мажите 2017 Мода Вистинска Кожа Спојки Рака торба Луксузен Бренд работен ден канџите машки плик торба

DEN 1501.00
DEN 2832.00

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот
Лудиот коњ кожа
Демонстрација ефект : чувство на нафта (восок); Таа им припаѓа на среден и висок степен на кожа.
Одржување метод : Безбоен нега чистење крем, кожа за чистење, ги на чиста крпа, мала количина рамномерно на кожата. Како кожата е дише, иако има одредени вода repellency, но треба да се избегне за да се натопи со вода, го натопи треба да сува веднаш.
УПОТРЕБА : кожата е disheveled, кожа се чувствува посилен и бојата се менува бојата на дното.Лудиот коњ кожни производи со посебен се намали, но, како времето одминува, тоа ќе се користи повеќе и повеќе светлина.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Бренд Име:
joyir
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
9342
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој

Слични производи во категоријата