• Неодамнешно
  • -8 %
250G Печатени слон Плажа Крпа крпи Дома Декември седиште Мат 150X130CM полиестер креативни tapestry Виси Тепих FG736

250G Печатени слон Плажа Крпа крпи Дома Декември седиште Мат 150X130CM полиестер креативни tapestry Виси Тепих FG736

DEN 574.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


250 G Печатени слон Плажа Крпа крпи Дома Декември седиште Мат 150 X130 CM полиестер креативни tapestry Виси Тепих FG736
Име : полиестер крпи
Големина : 150 X130 CM = 58 X51 Inch
Материјал : P olyester
Тежина : 0.25 кг околу
Пакет : 1 Pcs крпа
Може да се Користат : крпи - Home Декември - Виси Тепих - Tablecloths - Троседот Покрие - Завеса - Cappa

Клучни карактеристики

Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Обична
Материјал:
100% Rayon
Шема:
Печатени
Бренд Име:
MENHETON
Обликот:
правоаголник
Тип:
Плажа Т

Слични производи во категоријата