• Неодамнешно
  • -12 %
Лето Деца Момчиња Поло Маици Момчиња Кошула Краток Ракав Цврст Lapel Деца Девојки Поло Маици Чисто Детска Летна Кошула Топла Продажба

Лето Деца Момчиња Поло Маици Момчиња Кошула Краток Ракав Цврст Lapel Деца Девојки Поло Маици Чисто Детска Летна Кошула Топла

DEN 359.00
DEN 407.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
24M, 3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Виножито Ангел
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Функција:
Дише
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
Weizhou
НЕМА.:
MC6608
Извор категорија:
Стоки на залиха
Применливи пол:
Машки
Дали капа:
Не Маскирани
Sleeve:
Кратко Sleeve
Соодветна возраст:
Мали деца (2~11 години, 100~140cm)
Погоден Сезона:
Лето

Слични производи во категоријата