• Неодамнешно
  • -33 %
1pcs Хром Орел Главата Украс Статуа за Мотор Мотор АТВ Пред Фендер Рамки & Приклучоци Автомобил Хаубата Запалени Црвени Очи

1pcs Хром Орел Главата Украс Статуа за Мотор Мотор АТВ Пред Фендер Рамки & Приклучоци Автомобил Хаубата Запалени Црвени Очи

DEN 499.00
DEN 744.96

Количината на стоката
Това е достапна


1pcs Хром Орел Главата Украс Статуа за Мотор Мотор АТВ Пред Фендер Рамки & Приклучоци Автомобил Хаубата Запалени Црвени Очи Функција : Живописни орел главата статуа со запалени црвени очи Висок квалитет на алуминиум со хром финиш Планината на фендер/хаубата,им даде на вашиот мотор навистина носталгични изгледа Работен Напон : DC 12 V Димензија(DXŠXV) : приближно 155mm(6")*39mm(1.5")*56mm(2") Растојание помеѓу монтажа завртки : 65mm Монтажа на топ тема : 6mm Спецификација : Име : Мотоцикл пред фендер рамка со ЛЕД светла Материјал : Алуминиум Висина : 5.6 см Должина на : 15.5 см Ширина : 3.9 cm Тежина : 0.020 к Однесува на : Kawasaki, Јамаха, Suzuki, Хонда, Ducati, Харли Дејвидсон, Победа, Победа, Aprilia... Пакет Содржи : 1 X Мотор АТВ Пред Фендер Рамки на Монтирање на заптивка ( Инструкции, не се вклучени)Клучни карактеристики

Wattage:
1w
Бренд Име:
KaTur
Точка име :
Мотоцикл пред фендер рамка со LED светла
Материјал:
Алуминиум
Важи за :
Kawasaki, Јамаха, Suzuki, Хонда, Ducati, Харли Дејвидсон...

Слични производи во категоријата