• Неодамнешно
  • -25 %
Taekwondo Чевли Дише Носат-отпорни, кик-бокс кунг фу Професионални Tae квон дали Боречки Вештини Патики Чевли Деца до Возрасни

Taekwondo Чевли Дише Носат-отпорни, кик-бокс кунг фу Професионални Tae квон дали Боречки Вештини Патики Чевли Деца до Возрасни

DEN 1188.00
DEN 1583.52

Количината на стоката
Това е достапна

е потребна за меѓународни изразат испорака, ве молиме имајте во вашиот телефон бр. додека го плаќаат. ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати .
Ве молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. тоа е наше задоволство да се поправи тоа.
Повратни информации
ние го цениме вашиот бизнис , ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации , и ние ќе го прават истото за вас .
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS и Fedex експрес испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден.
Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи , а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи .
Испорака
Време На Испорака :
Објектот ќе биде предаден во рамките на 1-7 работни дена по добиено вашето плаќање преку Кина Пост.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред delivey. Контактирајте ме за детали такси пред цел (телефон БР.)
Внимание :
Ве молиме вклучувајќи ги следниве информации со вашата исплата :
Вашето целосно име
Вашата целосна и точна адреса и пост код
Телефонски број (поштата бара клиенти телефонски број за меѓународен испорака)
Враќање и Замена
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат . ние ќе се обезбеди целосна адреса.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
тоа нормално се зема 15-45 работни дена по пристигнувањето. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Ако нешто е незадоволителен , ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот .

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
13, 14, 11, 17, 18, 15, 9, 4, 5, 8, 6, 10, 12, 7, 16
Taekwondo Степен На Класификација:
Бел Појас
Одделот За Името:
Мажи
Бренд Име:
HOVFITNESS
Материјал:
СТП кожа & гума
боја:
Бела,Жолта
Применливи Луѓе:
Од Деца до Возрасни
Големина:
From 26 to 45
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата