• Неодамнешно
  • -5 %
10 компјутери/ set тешки спојки извори пролет за 47cc 49cc џеб велосипед мини мото quad атв 2 Удар делови мотор мотор

10 компјутери/ set тешки спојки извори пролет за 47cc 49cc џеб велосипед мини мото quad атв 2 Удар делови мотор мотор

DEN 229.00
DEN 241.44

Количината на стоката
Това е достапна


47 CC/49 CC Спојки Пролет
Цена вклучувајќи 10 компјутери(еден сет)
за 2 stoke мотор спојки

Клучни карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Тип На Објект:
Спојката & Додатоци
Објектот Должина:
3cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.01kg

Слични производи во категоријата