• Неодамнешно
  • -5 %
50pcs/ кутија Стоматолошки материјали за еднократна употреба Стоматолошки дрвен клин со различна боја боја

50pcs/ кутија Стоматолошки материјали за еднократна употреба Стоматолошки дрвен клин со различна боја боја

DEN 537.00
DEN 564.96

Количината на стоката
Това е достапна

2*2mm
Жолта М : 12*1. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа.
Квалитет
1.
При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област.
Со почит,Fedex,DHL,UPS-от,ТНТ,од страна на Кина пост ,со Epacket се достапни.Сите се враќа да се испраќаат назад кон нас во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА.Потоа pls мора да се провери производи е добар или не кога ќе примите пакет.
50pcs/ кутија Стоматолошки материјали за еднократна употреба Стоматолошки дрвен клин со различна боја боја
Опис :
Црвено XL : 16*2.9 мм
Бела S : 10*1.Контактирајте со нас преку е-маил или телефон за понатамошни информации ги вклучуваат цена.Тогаш ние ќе ја испорача производи во 10-15 работни денови по добивате вашата Исплата.5 мм
Пакет :
50pcs/кутија.Обезбеди на меѓународните стандарди со ISO9001 : 2000 за да се осигураме дека нашиот висок квалитет.
ние ќе ви помогнеме у справи со случајот во рок од 2 дена и ќе ви даде задоволни решение .Professianl производство,да обезбеди висок квалитет впечаток коцки со конкурентна цена.2 мм
Сина L : 14*2.
Answer : ___________________________ Note :
Здраво секој купувачот, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса, во случај на пакет бидат вратени. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем.Pls проверка на напон кога користите машина во прв пат.И ако картон или machi н и е скршен,pls контактирајте со нас или се изразат компанија во прв пат.Кога ќе се направи договор за цел,ние ќе ви испратиме Proforma Фактура со нашата компанија печат.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака.
Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени.
2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.
НЕ знак на товар на сметка, освен ако штетата е забележано на товар на сметка.
Љубезно Потсетување :
1.Враќање ќе биде дозволено по добиеме вратени предмети во оригинално пакување.

Клучни карактеристики

боја:
Црвено XL, Сина L, Жолта М, Бела S
Тип На Објект:
ортодонтски протези
Бренд Име:
HUAMIANLI
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
РС-WE01
Материјал:
Дрвени

Слични производи во категоријата