• Неодамнешно
  • -20 %
Жените Јога Поставува Поместена Спортски Градник Leggings Крстот Градници Хулахопки Фитнес Облека Салата Тренерки Остава Печати Работи Sweatshirt Поставува

Жените Јога Поставува Поместена Спортски Градник Leggings Крстот Градници Хулахопки Фитнес Облека Салата Тренерки Остава Печати

DEN 981.00
DEN 1226.40

Количината на стоката
Това е достапна


Wome Жените Јога Поставува Поместена Спортски Градник Leggings Крстот Градници Хулахопки Фитнес Облека Салата Тренерки Остава Печати Работи Sweatshirt Поставува
1.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќање од страна на T/T,Western Union,Money Gram и др.
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
1).Предмети ќе се испрати во рок од 5 работни дена по исплата потврди. ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.
2) Кина Пост Воздух Пошта која обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн како шпедитерот треба да се добие време за да се справи со сите овие за нас .
3) Pls помогне да ја напушти својата порака за тоа како да се прогласи клиент надомест во вашата нарачка.Или ние ќе се стави ниска вредност во лист.
4)УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Ние ќе им помогнам на нашите превозот на компанијата да го испорача што е можно поскоро.
5)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30days. од плаќање,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е да ги задоволи клиентите. 6).Ако ви треба побрзо испорака,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,UPS-от (сепак пратката такса ќе се промени) 7).Објектите се само испраќа до купувачот адреси се регистрирани во Alibaba.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L
Спорт Тип:
јога
Бренд Име:
Firsunny
Sleeve Должина(cm):
Во Целост,Без Ракави
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Брз Сува,Анти-Навремено
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Јога Групи
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Медиум
Се поставува:
Блузи&Legging
Legging Должина:
глуждот должина
Спорт Тип:
Јога,Обука,Трчање,Фитнес
боја:
Зелена

Слични производи во категоријата