• Неодамнешно
  • -40 %
Мажите Cardigan Џемпер Машки Зима Секојдневен Везови Џемпери Долги Ракави, Плетени Дебели Плус Големина Jerseis Hombre Џемпери Грб

Мажите Cardigan Џемпер Машки Зима Секојдневен Везови Џемпери Долги Ракави, Плетени Дебели Плус Големина Jerseis Hombre Џемпери

DEN 1228.00
DEN 2047.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ова е Азија големина,обично 1 димензии помали од НАС/Европски големина.
Ако не сте сигурни за големина (се Однесува на купувачите на повратни информации)
Ве молиме кажете ни висина /тежина /биста
Големина
Биста(cm)
Рамо(cm)
Ракав(cm)
Должина(cm)
М
104
44
60
68
L
109
46
61
70
XL
113
48
62
72
XXL
117
50
63
73
XXXL
122
51
64
75
Поради прирачник за мерење, 1-3cm грешка е можно. Ви благодариме. 3 XL одговара за
висина 180-190cm, тежина 90-105 KG

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
SW253
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Кашмир,Памук
Стил:
Preppy Стил
Бренд Име:
IEGLA
Декорација:
Spliced
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Дебели
Тип На Објект:
Cardigan
Техника:
Компјутер Плетени
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Морнарско Сина,Сива
Sleeve:
Целосен Долг Ракав
Големина:
m,l,xl,2xl,3xl
Број На Модел На:
SW253
Стил:
Plaid ленти грб

Слични производи во категоријата