• Неодамнешно
  • -30 %
Афро Откачен Кадрава Клип Во Човечка Коса На Екстензии За Жените Монголски Коса Екстензии Клип In Natiral Црна Remy Некогаш Убавина

Афро Откачен Кадрава Клип Во Човечка Коса На Екстензии За Жените Монголски Коса Екстензии Клип In Natiral Црна Remy Некогаш Убавина

DEN 2977.00
DEN 4252.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Тежина На Пакет:
120g/set
Најдолг Коса Дел:
>=20%
Човечка Коса Тип:
Монголски Коса
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Текстура:
Откачен Кадрава
Предмети по Пакет:
7pcs/set
боја тип:
Чиста Боја
Бренд Име:
Некогаш Убавина
Може Да Се Permed:
Yes

Слични производи во категоријата